Koszulki i gadżety

 

Nadruki na odzieży


Folia flex
metoda wykonywania nadruków polegająca na ploterowym wycięciu wzoru z foli pokrytej klejem i wgrzaniu jej za pomocą termoprasy w materiał. Jest folią o gładkiej strukturze służącą do wgrzewania grafiki typu loga, napisy itp. Metoda ta jest dość trwała i ma zastosowanie przy nadrukach jedno- lub dwubarwnych o niezbyt skomplikowanym kształcie.

Folia flock (tzw. meszek)
niezwykle efektowna i trwała metoda wykonywania nadruków reklamowych, firmowych, zdobniczych i innych. Estetyka, jakość i trwałość nadruku są bezkonkurencyjne w porównaniu z innymi technikami. Posiada właściwości oraz możliwości wgrzewania bardzo podobne jak flex i występuje w kilkunastu kolorach do wyboru.
Metoda wgrzewania folią flex i flock pozwala na otrzymanie trwałego nadruku, lecz ogranicza je ilość zastosowanych kolorów i wykluczają uzyskanie efektu cieniowania czy też tonowania kolorów. Stosowane są na tkaninach bawełnianych, poliestrowych oraz mieszanych: bawełna/poliester i poliester/akryl. Używane są do tworzenia nadruków na ubraniach roboczych, odzieży sportowej i rekreacyjnej, torbach, czapkach, parasolach oraz jako element dekoracyjny na tekstyliach.

Fototransfer
stosowany przeważnie przy wzorach o dużej ilości kolorów i przejść tonalnych. Jest to jedyna metoda przy niskich nakładach gdzie nie jest opłacalne wykonanie sitodrukiem dużej ilości kolorów. Nadruk wykonywany jest na specjalnej folii, a następnie przy pomocy prasy termotransferowej wprasowywany w tkaninę. Zaletą tej techniki jest doskonałe odwzorowanie szczegółów nadruku i dość wysoka trwałość. Nadruk ma gładkie półmatowe wykończenie.
Nadruki fototransferowe wykonujemy w przypadku grafiki trudnej do zadruku bezpośredniego.

Sitodruk
najbardziej popularna metoda nadruku na odzieży, stosowana przy większych nakładach. Wykorzystując profesjonalne maszyny sitodrukarskie uzyskujemy dokładne odwzorowanie bardzo skomplikowanych wzorów. Nadruki na odzieży robimy wysokiej jakości farbami znanych światowych producentów, dzięki czemu gwarantujemy długi okres zachowania kolorów nadruku podczas użytkowania i prania.

 

Nadruki na kubkach


Kubki reklamowe są jednym z najbardziej popularnych gadżetów reklamowych. Wynika to z ich długotrwałości, użyteczności oraz z możliwości pełnokolorowego nadruku.

Oferujemy duży wybór kubków i możliwości nadruków. Dzięki temu grafika rzuca się w oczy i na długo zapada w pamięć. Kubki z nadrukiem można ofiarować swoim pracownikom czy kontrahentom. Istnieje również możliwość personalizacji kubka, wykonania nadruku na uchu, ściance wewnętrznej oraz na jego dnie.

Zamówienia realizujemy od minimalnego nakładu 36 sztuk.

Przykładowe realizacje nadruku na kubkach


Długopis z nadrukiem / grawerem


Długopisy są przedmiotem codziennego użytku, dlatego tak wiele firm chętnie wykorzystuje je jako gadżety reklamowe. Jest to jedna z najtańszych form reklamy. W naszym katalogu znajdują się zarówno długopisy plastikowe, jak i metalowe. Nadruki lub grawer wykonujemy na korpusie, zapince bądź w obu tych miejscach jednocześnie. Minimalna ilość długopisów z nadrukiem:  100 sztuk, a długopisów z grawerem już od 1 sztuki.

 

 

 

Wybrane realizacje