Identyfikacja wizualna

Od dobrego projektu zależy bardzo wiele. Dlatego staramy się, aby nasze prace były oryginalne, wyraziste i efektowne. Nasz zespół kompleksowo realizuje zlecenia z zakresu identyfikacji wizualnej, począwszy od pomysłu, poprzez projekt, kończąc na druku, reklamie out-door lub stronie www. Dzięki naszym projektom Twoja firma wyróżni się na rynku dzięki wiarygodnemu i wyrazistemu brandowi. Jesteśmy otwarci na wszelkie zlecenia i propozycje.


Logo i identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna firmy to całość symboliki stosowanej przez firmę, czyli wszystko to, po czym można na "zewnątrz" poznać, że to właśnie nasza firma. To elementy, przez które buduje się relacje z otoczeniem.

Opracujemy dla Państwa spójną identyfikację, która określi wizerunek firmy oraz sposób postrzegania przez klientów.

System identyfikacji wyróżni Twoją firmę od konkurencji, jej obraz będzie łatwo rozpoznawalny i zapamiętany przez klientów.

Elementami identyfikacji wizualnej są min.:
- symbol firmy (znak i logotyp firmowy)
- kolory firmowe
- symbole dekoracyjne
- druki firmowe (papier firmowy, wizytówki, koperty, dokumenty i nne)
- grafika na środki transportu
- tablice i tabliczki informacyjne, szyldy reklamowe
- ubiór pracowników
- aranżacja wnętrz siedziby
- opakowania

Chcesz, aby Twoja firma była rozpoznawalna???
Przyjdź do nas, a my stworzymy specjalnie dla Ciebie księgę identyfikacji wizualnej. Umieścimy w niej wzorce i ustalenie dotyczące logotypu jak i pozostałych elementów identyfikujących firmę, zasady prawidłowego stosowania loga firmy w różnych miejscach i z wykorzystaniem różnorodnych technologii oraz wszystko to co buduje buduje mocny wizerunek firmy oraz zaufanie wśród klientów

 

Wybrane realizacje