Reklama nie jest ważna... jest najważniejsza.

To brzmi jak zwykły slogan. Ale my naprawdę wierzymy w to, że wizerunek w biznesie to podstawa.  I nie chodzi tu tylko o nazwę, logo czy tablicę firmową, ale o spójny, przemyślany i skuteczny przekaz jaki kierujemy do klientów. Wiadomo, że jest  wiele czynników które wpływają na sukces, jednak firmy które w swoich działaniach konsekwentnie pracują nad budowaniem dobrego wizerunku bardzo wyraźnie odróżniają się od konkurentów. 

 

 

Od ponad 30 lat zajmujemy się reklamą i znamy się na tym.
Mamy doświadczenie któremu możesz zaufać, pomysły na miarę Twoich oczekiwań i sprzęt pozwalający je realizować.

 

logo 1990

1990

logo 1992

1992

logo 1992

1994

logo 2002

2002

logo 2002

2003

logo 2002

2006

logo 2016

2016

logo 2016

cdn.

DOŚWIADCZENIE


Doświadczenie jest czymś, czego nie można kupić lub szybko zdobyć. Przez ponad 30 lat naszej działalności spróbowaliśmy prawie wszystkiego, co związane jest z reklamą: poznawaliśmy nowe technologie, odkrywaliśmy lepsze rozwiązania, współpracowaliśmy z tysiącami klientów, spełniając ich oczekiwania i podpowiadając nowe pomysły. Chociaż realizujemy zlecenia w całym kraju ( i za granicą :) - to od zawsze jesteśmy firmą lokalną - w najlepszym rozumieniu tego słowa: staramy się tworzyć pozytywny wizerunek naszego miasta i lokalnego biznesu. Tomart rozwija się przez lata, inwestujemy w nowoczesny sprzęt i technologie, zdobywamy nowe umiejętności - ale jedno pozostaje niezmienne: chcemy być najlepsi - bo to jest klucz do sukcesu. 

 

UMIEJĘTNOŚCI


Tomart to przede wszystkim ludzie. Uzbrojeni w nowoczesny sprzęt, bogaci w doświadczenie, gotowi podjąć się każdego zlecenia. Zawsze słuchamy jakie klient ma oczekiwania, pomagamy wybrać najlepszą formę reklamy, podpowiadamy jaką realizować strategię aby osiągnąć sukces. I nie ma znaczenia, czy chodzi tylko o wizytówki czy kompleksową obsługę wielkiej firmy. Wiemy, że tak buduje się zaufanie.
Wszystko zaczyna się od pomysłu - a potem wystarczy tylko świetny projekt i szybka realizacja. Mamy dużo świetnych i szybkich pomysłów !

 

MOŻLIWOŚCI


Początki TOMARTU sięgają czasów, w których komputer był nowością, a podstawowym narzędziem ołówek i kartka papieru :) Na szczęście te czasy już słusznie minęły. Dzisiaj Tomart to jedna z największych firm reklamowych na Opolszczyźnie. W wielu dziedzinach jesteśmy samowystarczalni: posiadamy plotery tnące, drukujące i frezujące, laser grawerujący, profesjonalne studio fotograficzne (w tym do zdjęć 360o), specjalistyczne samochody (w tym zwyżkę do prac na wysokości). Aby nasza oferta była kompletna współpracujemy z najlepszymi dostawcami i podwykonawcami. Nie boimy się podjąć żadnego zlecenia. Możesz nam zaufać.