Drukarnia cyfrowa i offsetowa

 

 

Druk cyfrowy

 

Druk od 1 sztuki

Można wydrukować zarówno 1 egzemplarz jak i kilkaset sztuk, a wszystko w ekspresowym tempie i bez dodatkowych kosztów związanych z przygotowalnią.

Personalizacja

Możliwość numerowania, adresowania, kodowania, wprowadzania zmiennych informacji z dostarczonej bazy danych w dowolnych miejscach i ilościach na arkuszu. Podczas druku każdego kolejnego egzemplarza możemy umieścić na nim zmienne informacje.

Dodruk

Maszyna cyfrowa zapewnia szybki druk niskich oraz średnich nakładów. W dowolnej chwili można zamówić dodruk z aktualnymi danymi. Zbędne jest drukowanie wysokich nakładów w celu zwiększenia opłacalności druku.

Szybkość

Druk cyfrowy świetnie sprawdza się dla "szybkich" akcji marketingowych, druku publikacji z dużą ilością stron w niewielkiej ilości egzemplarzy (np. prezentacje). Praca jest najczęściej gotowa tego samego lub następnego dnia.

Druk na żądanie

Szybki czas realizacji zlecenia. Możliwość drukowania wielu rzeczy jedna po drugiej, bez zbędnych przerw, co pozwala znacząco skrócić cały proces druku i czas oczekiwania na druk.
Wiele publikacji jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie "od ręki". Wykonujemy projekty graficzne, zapewniamy obsługę DTP - jak również podejmujemy się realizacji druku z materiałów powierzonych.

Wysoka jakość

Przy drukowaniu i kopiowaniu na materiałach arkuszowych (małe formaty) gwarantujemy rozdzielczość 2400x2400 dpi.


 

Druk ofsetowy

 

Niskie koszty jednostkowe

Niskie koszty przy dużej ilości druku (wraz z rosnącą ilością nakładu maleje cena jednostkowa). Druk offsetowy znajduje zastosowanie przy nakładach co najmniej kilkuset kopii jednego wzoru oraz przy wydrukach większych niż format A3, a nie będących wydrukami wielkoformatowymi.

Większe możliwości kolorystyczne

Duży wybór kolorów zarówno standardowych CMYK jak i dodatkowych (np. Pantone). Możliwość wykorzystywania wielu kombinacji kolorystycznych w procesie samego druku.

Różnorodność materiałów

Duży wybór materiałów, na których można drukować. W tej technice możliwy jest druk na dość nietypowych materiałach, np. srebrny samoprzylepny papier etykietowy, gruby karton 300 g/m2 itp.

Format

Drukujemy do formatu A0 (840x1188mm).

Uszlachetnianie

Uszlachetnianie druków to nie tylko podniesienie trwałości druku, ale zwłaszcza podniesienie estetyki pracy i nadanie jej wyjątkowego i niepowtarzalnego charakteru. Stosujemy różnorodne techniki uszlachetniania takie jak: folia matowa, błyszcząca, lakierowanie UV,  lakierowanie wybiórcze 3D, tłoczenie, złocenie.

 

 

Wybrane realizacje